Spektakl świąteczny 2016 – wspomnienie

W dniu 20.12.2016 spotkaliśmy się w Miejskim Domu Kultury w przedświątecznej atmosferze w gronie dzieci i ich najbliższych podczas spektaklu przygotowanego we współpracy Młodzieżowego Domu Kultury nr 2 oraz Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piekarach Śląskich. Dzieci biorące udział w zajęciach naszych placówek przygotowały pod opieką Pań Aleksandry Waniek i Marioli Lis z MDK 2 oraz Ewy Jurkowskiej z MBP przepiękny spetakl świąteczny. Dekoracje przygotowała Pani Elżbieta Czarnecka, a kostiumy – Pani Grażyna Hok wspólnie z dziećmi. Przesłanie o tradycji świąt i wartościach jakie ze sobą niosą, w muzycznej oprawie wychowanków MDK 2 oraz choreografii w wykonaniu najmłodszych uczestników zajęć, zostało ciepło przyjęte przez widownię i nagrodzone gromkimi brawami. Dziękujemy w imieniu młodych artystów naszym widzom za liczne przybycie i możliwość występu przy prawie pełnej widowni. W imieniu MDK 2 oraz MBP życzymy wszystkim mieszkańcom, jak w słowach piosenki z naszego spektaklu “SPOKOJNYCH I BEZ ZMARTWIEŃ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA”.

Spektakl świąteczny - grudzień 2016