Regionalny Konkurs Rękodzielniczy i Modelarski „Wielkanocne zwierzątko”

30 marca 2017r. podsumowaliśmy pierwszy Regionalny Konkurs Rękodzielniczy i Modelarski "Wielkanocne zwierzątko".Na konkurs wpłynęło prawie 200 prac z placówek oświatowo-wychowaczych w Piekarach Śląskich, Bytomiu, Tarnowskich Górach i Konopiskach. W technice „rękodzieło” postanowiono nagrodzić i wyróżnić następujące osoby:
Kategoria wiekowa – szkoły podstawowe kl. I - III:
I miejsce: ZUZANNA BYSTRON Szkoła Podstawowa nr 5 - Bytom
II miejsce: JULIA GORCZAK Miejska Szkoła Podstawowa nr 15 - Piekary Śl.
III miejsce: NATALIA MUSIK Miejska Szkoła Podstawowa nr 11 - Piekary Śl.

Wyróżnienia:
1. WIKTOR KACHNIC Miejska Szkoła Podstawowa nr 1 – Piekary Śl.
2. ALICJA MĄCZKO Miejska Szkoła Podstawowa nr 11 – Piekary Śl.
3. FILIP WÓJCIK Miejska Szkoła Podstawowa nr 11 – Piekary Śl.
Kategoria wiekowa – szkoły podstawowe kl. IV – VI

I miejsce: RAMONA NELISZER Miejska Szkoła Podstawowa nr 1 – Piekary Śl.
II miejsce: BARTEK LEW Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 – Piekary Śl.
NATALIA GRZESIK Miejska Szkoła Podstawowa nr 12 – Piekary Śl.
III miejsce: NATALIA MĄCZKO Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 – Piekary Śl.
Wyróżnienia:
1. PRZEMYSŁAW KANDZIA Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 – Piekary Śl.
2. PATRYK WIECZOREK Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 – Piekary Śl.
3. EMILIA JANDA Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 2 – Piekary Śl.
4. WIKTORIA STOLARCZYK Zespół Szkół Katolickich – Piekary Śl.
Kategoria wiekowa – gimnazjum

I miejsce: KAROLINA PICZ AZS Miejskie Gimnazjum nr 3 – Piekary Śl.
II miejsce: LAURA PLUSZCZYK AZS Miejskie Gimnazjum nr 3 – Piekary Śl.
III miejsce: PAULINA PŁACHTA Miejskie Gimnazjum nr 2 – Piekary Śl.

Wyróżnienia:
1. MARTYNA MAZUR Publiczne Gimnazjum nr 3 – Tarnowskie Góry
2. EMILIA DEMUT AZS Miejskie Gimnazjum nr 3 – Piekary Śl.
3. KAROLINA GAMBALA Miejskie Gimnazjum nr 2 – Piekary Śl.
4. NATALIA OSTRZYŻEK AZS Miejskie Gimnazjum nr 3 – Piekary Śl.

W technice „modelarstwo” z uwagi na bardzo małą ilość prac, przyznano tylko 3 wyróżnienia w kategorii wiekowej: szkoły podstawowe kl. I – III

1. MAJA JANIK Placówka Wsparcia Dziennego „Promyk” – Konopiska
2. JAKUB BĘDKOWSKI Placówka Wsparcia Dziennego „Promyk” – Konopiska
3. JANEK OLEWIŃSKI Placówka Wsparcia Dziennego „Promyk” – Konopiska

Wielkanocne zwierzątka 2017