KONKURS MODELARSKI 2019

Dnia 12.01.2019 roku został zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury Nr 2 w Piekarach Śląskich konkurs modelarski, który adresowany był dla dzieci i młodzieży szkolnej do 18 roku życia. Dorośli modelarze mogli w tym dniu również zaprezentować swoje prace na specjalnie przygotowanej wystawie pozakonkursowej. W konkursie wzięli udział modelarze indywidualni z całego województwa śląskiego oraz modelarnie z Rudy Śląskiej, Koszęcina, Boronowa, Konopisk i Będzina. Łącznie w konkursie zaprezentowanych zostało ponad 150 modeli redukcyjnych w różnych skalach, które wykonano z plastiku i kartonu. Osoby, które zbudowały najdokładniejsze modele, zostały nagrodzone. Pani Dyrektor MDK 2 w Piekarach Śląskich, Dobrosława Egner, nagrodziła aż trzech młodych modelarzy, przyznając im „Grand Prix” konkursu. Wszystkim modelarzon dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy ponownie za rok.

FOTORELACJA – KLIKNIJ