Przejdź do treści

FINAŁ AKCJI “PODARUJ KOC, BO ZIMNA NOC”

To niesamowita historia, ponieważ wszystko zaczęło się od nieporozumienia sąsiedzkiego i polubownego uzgodnienia o zadośćuczynieniu w postaci karmy dla zwierząt. Potem sprawy w swoje ręce wzięły dziewczyny z klubu młodzieżowego Marta Rzeszutek i Julia Banachowska, włączyła się reszta klubu i Rada Rodziców MDK 2. Rozgłos zapewnił nam patronat Radio Piekary – dziękujemy!
Dziś odbył się finał akcji PODARUJ KOC, BO ZIMNA NOC. Byliście wspaniali – udało się zebrać mnóstwo rzeczy dla schroniska: karmę mokrą i suchą, środki czystości, żwirek, koce i ręczniki oraz drobne sprzęty, jak kuwety, smycze czy ubranka. W imieniu mieszkańców Piekar Śląskich dary przekazała grupa wolontariuszy i przyjaciół MDK 2. Nie zapomnieliśmy też zabrać piesków na spacer.
Postanowiliśmy, że kolejna akcja w marcu! Śledźcie nasze informacje i wydarzenia.
Dziękujemy Miejska Szkoła Podstawowa Nr 13 w Piekarach Śląskich Dom Pomocy Społecznej “Przyjaźń” w Tarnowskich Górach Studio urody Metamorfoza – Piekary Śląskie Akademicki Zespół Szkół w Piekarach Śl. I LO im. Króla Jana III Sobieskiego za pomoc w prowadzeniu zbiórki oraz pozostałym osobom za pomysł i zaangażowanie.