Sukcesy naszych wychowanków

Z dumą informujemy, że kolejna wychowanka MDK 2 – Liliana Michalik – odniosła sukces i zdobyła I nagrodę w kategorii wiekowej 6-8 lat w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym p.t. „NAMALUJ teatr, operę, balet” organizowanym przez Teatr Wielki w Łodzi.
Na konkurs wpłynęło 510 prac z całej Polski.
Konkurs był przeznaczony dla dzieci wieku od 6 do 15 roku życia, wychowanków różnych typów placówek m.in. domów kultury, szkół, pracowni plastycznych, a także osób indywidualnych. Zadaniem uczestników było stworzenie w dowolnej technice swoich prac, zgodnie z tematem konkursu. W konkursie udział wzięły Wychowanki Koła Technik Plastycznych:
1/. Boroń Magdalena, 2/. Boroń Natalia, 3/. Kurcin Olga, 4/.Drygowska Martyna, 5/. Drygowska Paulina, 6/. Liliana Michalik.

Na stronie Teatru Wielkiego w utworzonej galerii można prześledzić pracę komisji, natomiast Cyfrowe Muzeum Teatru Wielkiego udostępniło piękną galerię ze zdjęciami wszystkich nadesłanych prac plastycznych z całego kraju.